Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Полтавські аудитори забезпечили відшкодування 19,2 млн грн

Полтавські аудитори протягом I півріччя 2021 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 19,2 млн грн.

За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області заходів державного фінансового контролю впродовж січня-червня 2021 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму майже 62,2 млн грн.

Як повідомили в Пресслужбі Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області, завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 19,2 млн грн.

За підсумками проведених державних фінансових аудитів минулих років та за результатами впроваджених рекомендацій у січні-червні 2021 року досягнуто економічного ефекту на суму 83,7 млн грн.

Правоохоронним органам передано матеріали 19 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 4 досудових розслідування та вручено 3 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За порушення законодавства з фінансових питань 7 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 4 – до дисциплінарної та матеріальної, 5 – до адміністративної відповідальності за порушення законодавства про закупівлі.

За порушення законодавства про закупівлі складено 12 протоколів про адміністративні правопорушення.

Упереджено втрат фінансових та матеріальних ресурсів через неефективні управлінські дії або рішення на суму 18,7 млн грн.

фото ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb