Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавська ОДА підписала Меморандум про співпрацю з Національним юридичний університетом імені Ярослава Мудрого

15 липня голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов та ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого підписали Меморандум про співпрацю.

“Сьогодні – історична подія. Ми з керівництвом університету вирішили підписати Меморандум, щоб упорядкувати нашу взаємну співпрацю. Ми постійно звертаємося до них за консультаціями та роз’ясненнями”, – наголосив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Голова Полтавської ОДА назвав акценти Меморандуму: оранізація співпраці, консолідація зусиль сторін, вжиття комплексу заходів, спрямованих на формування спільноти кваліфікованих правників, юристів, розвиток правової освіти на території області, проведення спільних розробок та досліджень, підготовка інформаційно-аналітичних матеріалів, науково-практичних коментарів і пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства.

“Наш університет є одним з найстаріших в Україні. Це — потужна освітянська і наукова школа. Підписання Меморандуму — дуже важливий крок. Хочу завірити: колектив вишу готовий співпрацювати за всіма напрямками, розбудовувати державу”, – зазначив ректор Анатолій Гетьман.

Перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко наголосив, що після проведення реформи децентралізації юридичні підрозділи громад потребують підвищення кваліфікації.

“Більшість кадрових питань в регіоні закриваються за рахунок випускників вишу. Реформа децентралізації вже відбулась. На теренах області створено 60 громад, в яких працюють юристи. За рахунок викладацького складу можемо підвищити кваліфікацію юридичних підрозділів громад. Зокрема, в університеті діє чимало цікавих сертифікаційних програм”, – розповів Олександр Лемешко.

Щодо підвищення кваліфікації, Олег Синєгубов запропонував викладачам вишу підготувати програму:

“Ми проведемо комунікацію з громадами, можливо, вже на найближчій апаратній нараді. Ми перші, хто зацікавлений отримати високоякісного керівника громади”.

Система Orphus