Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська облрада планує підписати Меморандум про розвиток безбар’єрної архітектури в області

Полтавська обласна рада планує приєднатись до всеукраїнської ініціативи “Без бар’єрів” та підписати Меморандум про розвиток безбар’єрної архітектури в Полтавській області.

Такий проєкт рішення розглянула постійна комісія Полтавської обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

“Метою цього Меморандуму є співпраця Міністерства розвитку громад та територій та Полтавської обласної ради в напрямі розбудови безбар’єрного та доступного середовища в Полтавській області для маломобільних груп населення”, – зазначив перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко.

За його словами, предметом Меморандуму є створення практичних кейсів з розвитку безбар’єрної архітектури в Полтавській області, а саме: сприяння, в межах компетенції, забезпеченню повної безбар’єрності об’єктів архітектури в області; сприяння, в межах компетенції, у розробленні та реалізації безбар’єрних ініціатив у сфері будівництва на території Полтавщини; залучення всіх населених пунктів і територіальних громад Полтавської області до процесу розвитку доступного середовища для маломобільних груп населення.

Депутати підтримали необхідність приєднання до ініціативи “Без бар’єрів” та підписання Меморандуму.

Система Orphus Поделиться на fb