Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавщина вже отримала понад 46 мільйонів гривень із ДФРР на реалізацію проєктів

За підтримки Державного фонду регіонального розвитку в Полтавській області цьогоріч реалізовуватимуть 7 проєктів. Загальна сума виділеного на Полтавщину фінансування – 118,8 мільйона гривень. Наразі в регіон надійшло 46, 2 млн грн.

Про це повідомив директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Максим Калінін.

“На сьогодні Полтавська область отримала 46, 2 млн грн. Це близько 39 відсотків”, – зазначив Максим Калінін.

Як зазначив Максим Калінін, перше надходження коштів ДФРР на реконструкцію Полтавського обласного клінічного онкологічного диспансеру з добудовою радіологічного відділення і лабораторії радіонуклідної діагностики, заплановано на серпень.

У серпні кошти ДФРР надійдуть і на реконструкцію з добудовою будівлі рентгено-діагностичного кабінету Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру. Із обласного бюджету освоєно 120 794 грн.

За словами Максима Калініна, на будівництво басейну у Миргороді вже спрямували 2 млн грн із Державного фонду регіонального розвитку, які наразі неосвоєні. Тривають роботи по облаштуванню фундаменту забудови.

На реконструкцію спортивного залу Демидівської ЗОШ Решетилівської громади від ДФРР надійшло 1,4 млн грн, які повністю освоєні. З міського бюджету — 300 тисяч гривень. Будівельна готовність — 91 %.

На реставрацію Полтавської обласної філармонії спрямовано 39,8 млн грн із ДФРР, освоєно — 26,1 млн грн. З обласного бюджету — 1,8 млн грн.

“Будівельна готовність — 77 %. Наразі триває утеплення фасадів, монтаж інженерних мереж, підключення сценічного обладнання”, – зазначив директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій.

За словами Максима Калініна, на реконструкцію нежитлового приміщення у Більську під музей “Історико-культурного заповідника “Більськ” уже спрямовано 3 млн грн із ДФРР, які повністю освоєні. Наразі тривають демонтажні роботи. Будівельна готовність — 16 %.

Щодо реконструкції будівлі дитячого садка під цех з первинної обробки та переробки молока в селищі Васильки Лохвицької тергромади, то зараз триває тендерна процедура. Аукціон оголосили 9 липня.

“Реконструкцію філармонії маємо завершити до Дня Незалежності. Ми просили пришвидшити надходження коштів ДФРР. Тож, кошти є і завершенню ремонтних робіт на цьому об’єкті ніщо не заважає. Решта об’єктів — на початковому етапі, окрім ремонту спортзалу Демидівської ЗОШ”, – підсумував голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Система Orphus Поделиться на fb