Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Полтавщина посідає третє місце в Україні за кількістю вакцинованих проти COVID-19

В Україні наразі вакцинували 2,17 млн осіб, що складає 5,08% населення. У Полтавській станом на 7 липня вакциновані 102 037 осіб, що складає 7,36% від усього населення області (1,3 млн осіб).

Про це свідчать дані рейтингу областей за кількістю провакцинованого населення, який склала ГО “Антикорупційний штаб”.

Полтавська область посідає третє місце серед усіх областей  — наразі це один із кращих показників в Україні. Щільність вакцинованих так само висока — в середньому 735 осіб на 10 тисяч населення.

Читайте також: На Полтавщині працюють п’ять Центрів вакцинації: де можна щепитись проти COVID-19

Лідерами за обсягами вакцинації є місто Київ та Київська область — тут вакцинували відповідно 10,22% та 8,14% населення. До п’ятірки лідерів увійшли також Полтавська, Миколаївська та Вінницька області.

Аутсайдерами вакцинації стали Луганська, Чернігівська і Донецька області: тут щеплення отримали відповідно 1,87%, 1,91% та 2,06% населення.

Рейтинг областей

Якщо ви вже щепились, ваша допомога необхідна, щоб захистити інших від COVID-19. Допоможіть людям, про яких ви піклуєтеся, знайти найближчий до них пункт вакцинації та записатись на щеплення. Час об’єднати зусилля, щоб захистити всіх від COVID-19.

Ключова мета Міністерства охорони здоров’я та наших партнерів — захищати від COVID-19 все більше українців. Саме тому з початку червня по всій Україні відкриваються центри масової вакцинації, де кожен охочий зможе вакцинуватись. За ініціативи місцевої влади, такі центри можна відкривати у кожному населеному пункті.

Якщо ви не байдужі до свого здоров’я, піклуєтесь про своїх рідних та близьких, не хочете тижнями лікуватись і довго відновлюватись після COVID-19, вакцинуйтесь вже зараз! Усі вакцини які використовуються в Україні затверджені ВООЗ.

Ви можете записатись на вакцинацію:

у найближчому пункті щеплень, актуальний перелік пунктів є на офіційному сайті vaccination.covid19.gov.ua 

за номером контакт-центру 0 800 60 20 19

через додаток чи сайт “Дія”.

Оберіть родину. Дізнайтеся більше про вакцини проти COVID-19, щоб уберегти себе та близьких на офіційних джерелах: сайті vaccination.covid19.gov.ua  та за номером контакт-центру 0 800 60 20 19.

Оберіть здоров’я. Дізнайтеся більше про щеплення від COVID-19 і захистіть своє здоров’я.

Оберіть свободу. Щеплення проти COVID-19 допомагають нам повернутися до улюблених справ і знову зустрітися з дорогими людьми.

Чи дає щеплення проти COVID-19, зареєстрованими в Україні вакцинами, право перетинати кордон інших країн? Усі вакцини, які використовуються в Україні, затверджені ВООЗ.

Зараз українці, які отримали дві дози вакцини від COVID-19 та повністю імунізовані, можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Це документ відповідає міжнародними медико-санітарними нормами. Його вам може видати ваш сімейний лікар.

Кожна країна, включно з країнами Шенгенської зони, сама встановлює умови для перетину свого кордону, перелік потрібних документів та вакцин проти COVID-19, яким вони довіряють.

Система Orphus Поделиться на fb