Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Полтавщина отримає 40 мільйонів гривень освітньої субвенції

У межах урядової програми “Спроможна школа для кращих результатів” Полтавська область отримає 40 млн грн освітньої субвенції для реалізації п’яти проєктів у чотирьох навчальних закладах.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

“За ці кошти ми виконаємо термомодернізацію й ремонт коридорів Щербанівського ліцею, ремонт покрівлі в Оржицькій ЗОШ імені Франка, замінимо покрівлю Козельщинського ліцею та утеплимо фасад і відремонтуємо всередині Котелевську гімназію №1”, – розповів голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Нагадаємо, Олег Синєгубов відвідав Котелевську гімназію №1. Він наголосив, що на території закладу необхідно облаштувати спортивний майданчик зі штучним покриттям.

Довідка. Урядова програма “Спроможна школа для кращих результатів” – це фінансова підтримка закладів освіти на ремонт будівель шкіл, завершення недобудов, закупівлю обладнання для класів й оновлення навчальних кабінетів, харчоблоків, інтер’єрів у коридорах, класах та інших приміщеннях школи. Програма допомагає зробити школи безпечним і комфортним середовищем для кожного учня та вчителя. Цьогоріч на реалізацію програми виділено субвенцію в 1 млрд грн, кошти якої розраховано зокрема і на харчоблоки.

Система Orphus