Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Полтавець переміг у престижному шаховому турнірі

Вже вп’яте на Кодимщині проходить Всеукраїнський ветеранський турнір з шахів пам’яті міжнародного майстра Михайла Подгайця.

Про це повідомляє Федерація шахів України.

“Змагання тривали майже тиждень – з двадцятого по двадцять п’яте липня. Цього року в турнірі брали участь спортсмени з десяти областей України: шахісти з Київської, Одеської, Вінницької, Полтавської, Запорізької, Хмельницької, Кіровоградської, Черкаської, Дніпропетровської та Миколаївської областей. “Загальна кількість учасників турніру – 25 шахістів, серед яких дуже поважні шахісти України: три міжнародних майстри спорту, два майстри спорту та дев’ять кандидатів в майстри спорту”, – йдеться у повідомленні.

Проходив турнір у двох вікових категоріях: 50+ та 65+. У першій категорії перемогу здобув майстер спорту Олексій Аліференко (м.Одеса) з результатом п’ять очок з дев’яти можливих; друге місце посів міжнародний майстер спорту Микола Чернецький (Кілія); третє закріпилось за майстром спорту Олегом Поліщуком (Хмельнниччина); почесне четверте місце – кандидат в майстри спорту Володимир Дудьєв (Миколаївська область).

В категорії 65+ перемогу здобули: Михайло Грищенко (Полтавська область) – перше місце; Володимир Бондар (також з Полтавщини) – друге місце; Микола Войков (Одеська область) – третє місце; Мусій Хазанкін (м.Одеса) – почесне четверте місце.

Переможці та призери турніру отримали грамоти, медалі, кубки та грошову винагороду. Також були відзначені шахісти в категорії 75+: Олександр Калінін (м.Одеса), Андрій Зубков (Кіровоградська обл.) гравці-представники категорії людей з особливими потребами: Станіслав Богдановський (Полтавська область) та Олександ Бендюк (Кіровоградська область). Кращими гравцями Кодимщини визнано Василя Ковалішина та Миколу Покиньбороду. Їм вручили грошову винагороду за участь в турнірі.

Система Orphus