Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Полтававодоканал” заявив про екологічні наслідки своєї діяльності

Комунальне підприємство Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» є замовником розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція артезіанської свердловини №3 водозабору №4 КП ПОР «Полтававодоканал» на території Абазівської сільської ради Полтавського району Полтавської області».

Як зазначають на підприємстві, технологічне обладнання та трубопроводи свердловини є частково фізично зношеними, реконструкція передбачає заміну технологічного обладнання свердловини на більш ефективне для відновлення ефективної пропускної спроможності і нормальної працездатності свердловини.

“У складі реконструкції передбачено заміну насосного обладнання, трубопроводів та арматури, встановлення лічильника з функцією передачі даних.

Проектом реконструкції передбачено тільки заміну застарілого обладнання без втручання в несучі конструкції, без зміни геометричних розмірів та функціонального призначення споруди, без збільшення продуктивності.

Можливим джерелом забруднення атмосферного повітря будуть тимчасові викиди забруднюючих речовин, що утворюються при виконанні робіт з реконструкції, які в цілому на стан повітряного середовища не впливають. При подальшому функціонуванні відновленого обладнання викиди в атмосферу відсутні.

Проектована діяльність запобігає потенційному негативному впливу на водне середовище, ґрунти, техногенне та соціальне середовище”, – йдеться у заяві “Полтававодоканалу”.

фото ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb