Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Поліція Полтавщини отримала понад півсотні комп’ютерної техніки на 800 тисяч гривень

Понад півсотні одиниць комп’ютерної техніки покращать технічну базу  підрозділів дізнання Полтавщини. Міжнародну допомогу надали Головному управлінню поліції області в рамках програми «”Операційна підтримка у наданні стратегічних консультацій щодо реформування сектору цивільної безпеки України у 2019-2021 роках”.

Серед офісної та цифрової техніки, яку сьогодні представники Консультативної місії Європейського Союзу в Україні вручили керівництву Апарату поліції, фотокамери, принтери та ноутбуки на суму більше ніж 811 тисяч гривень, повідомили у пресслужбі обласної поліції.

Артем Родигін, заступник начальника поліції Полтавщини, подякував делегації за постійну співпрацю з поліцією та, зокрема, за підтримку органів досудового розслідування.

“Завдяки сучасній оргтехніці, яку сьогодні отримали, ми зможемо більш якісно та оперативно здійснювати розслідування кримінальних проступків”, – наголосив він.

Павло Сергаєв, представник делегації, висловив сподівання, що надана техніка сприятиме розвитку служби дізнання й дозволить поліцейським сконцентруватися на розслідуванні проваджень.

“Дякуємо і вам за співпрацю. Ми дуже раді, що можемо надати Полтавщині таку допомогу в рамках проєкту “Посилення потенціалу Національної поліції України у розбудові підрозділів дізнання”, – зазначив Павло Сергаєв.

Система Orphus