Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Подовжили термін прийому документів кандидатів до Молодіжної ради Полтавської тергромади

Прийом документів кандидатів до складу Молодіжної ради Полтавської міської територіальної громади триватиме до 26 липня включно. Раніше ж зазначені терміни були до 12-го липня. Це зробили, щоб всі охочі встигли зібрати необхідний кейс для участі в установчих зборах, каже ініціатор створення Молодіжної ради Полтавської міської територіальної громади Микола Бутко.

Нині триває прийом документів на участь в установчих зборах, які відбудуться 12 серпня. На них шляхом голосування оберуть членів молодіжної ради та голову. Також на цих зборах будуть обиратися основні напрямки роботи Молодіжної ради. Голова ж буде включений до виконавчого комітету міста. Тобто матимемо свій важіль впливу на місцеву владу.

Молодіжна рада – це платформа для реалізації громадських ідей та проєктів. Вступ до неї допоможе розвити лідерські та комунікаційні навички, а також брати участь у навчаннях, тренінгах, семінарах, бути присутніми на засіданнях колегіальних органів Полтавської громади.

До складу Молодіжної ради можуть увійти громадяни України, жителі Полтавської громади віком від 14 до 35-ти років, які є:

– членами громадських організацій, які зареєстровані в установленому порядку більш ніж як пів року та проводить діяльність у молодіжній сфері на території Полтавської міської територіальної громади (за згодою);
– представниками органів студентського самоврядування ЗВО та Студентської ради м. Полтава (за згодою);
– представниками органів учнівського самоврядування (за згодою);
– представниками активної та ініціативної молоді Полтавської міської територіальної громади;
– по одному представнику від кожного старостинського округу Полтавської міської територіальної громади (за згодою), які є представниками волонтерських об’єднань, молодіжних рад, молодіжних просторів різної форми власності.

Необхідні документи можна надіслати за електронною адресою youthcouncilpmtg@gmail.com (з обов’язково наявним електронним підписом) або передати особисто у руки представнику ініціативної групи по створенню Молодіжної ради.

Перелік необхідних документів для участі в установчих зборах можна знайти за посиланням (див. пункт №8)

https://docs.google.com/document/d/1m7IIPz6Gz0tIBKXIL8Dl4iPKidOMrGPB8_QjwvTFpXY/edit?usp=sharing

За консультацією звертайтеся у будь-який месенджер за номером 0668188794 – Микола Бутко, або пишіть на офіційні сторінки Молодіжної ради Полтавської територіальної громади.

Система Orphus