Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Підвищення енергоефективності громадських будівель: у Кременчуці замінили 7 тис квадратних метрів вікон

23 заклади бюджетної сфери Кременчука знаходяться в активному процесі комплексної термомодернізації «Підвищення енергоефективності громадських будівель». Роботи не припиняються навіть у вихідні дні. Тривають вони і на правому, і на лівому берегах Кременчука.

Як розповіли у Кременчуцькій міськраді, комплексне утеплення у школах, дитячих садочках і медичних закладах міста передбачає заміну старих вікон і дверей на нові енергозаощадливі, встановлення сучасних ІТП, реконструкцію вентиляційної системи та утеплення фасадів. Зокрема, на сьогоднішній день вже проведено заміну 7 тис. квадратних метрів вікон.

Нагадаємо, що ці масштабні роботи стали ініціативою народного депутата України Юрія Шаповалова та міського голови Віталія Малецького. Їх проводять за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку. Європейськими партнерами на підвищення енергоефективності закладів бюджетної сфери Кременчука було виділено пільговий кредит і безповоротній грант розміром 1,5 млн. євро.

Проєктом «Підвищення енергоефективності громадських будівель» буде охоплено 67 бюджетних установах міста. Кременчук став другим містом в Україні, де реалізовується ініціатива з комплексного утеплення закладів соціальної сфери.

Система Orphus Поделиться на fb