Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Підготовка до навчального року: у Нехворощанській школі триває капремонт харчоблоку

Нехворощанський заклад загальної середньої середньої освіти І-ІІІ ступенів активно готується до початку нового навчального року. Зокрема, у лівому крилі приміщення триває капітальний ремонт харчоблоку.

Підрядник ТОВ “Компанія “Тоталбуд”, після цілковитого демонтажу застарілого обладнання вже замінили системи електроосвітлення, водопостачання, водовідведення та на кухні – опалення. Зараз ведеться будівництво утепленої підлоги, на яку потім укладатимуть кахельну плитку, та штукатурять стіни. Потім їх пофарбують у привабливі тони. Реалізація цього задуму стала можливою завдяки перемозі в Конкурсі проєктів територіальних громад Полтавської області (600 тис. грн.), виділеним коштам з місцевого бюджету (745 тис. грн.), та зекономленим коштам з минулорічної державної освітньої субвенції, повідомили у Нехворощанській громаді.

“Після капремонту матимемо новий харчоблок, який цілком відповідатиме сучасним санітарним вимогам. Відтепер його територію поділено на відповідні зони: для хлібобулочних виробів, сирих та варених овочів, м’ясної продукції, окремо будуть душова з кімнатою відпочинку для працівниць кухні та комірчина для прийому продукції. Фактично вже виконано до 50 відсотків запланованих робіт. Сподіваємось, невдовзі сюди завезуть нове кухонне обладнання: лінію для роздачі страв з вітриною і касою, електроплити, електром’ясорубку, пекарську та холодильну шафи, столи, мийку для посуду, бойлер тощо”, – розповіла керівниця закладу Тетяна Грицай.

Наразі адміністрація закладу та керівництво громади працюють над тим, аби в новому навчальному році здешевити харчування для учнів. На це будуть спрямовані кошти, одержані згідно з договором між закладом та землекористувачем про спільний обробіток землі. Між іншим, ця сума суттєво збільшилася завдяки укладеному договору з новим землекористувачем.

Діти і батьки першого вересня отримають не тільки новий харчоблок.  До закладу завезли і вже встановили мультимедійну дошку та меблі. Зокрема, шафи і столи у бібліотеку; килимки, диван і пуфи у фойє, де облаштують зону відпочинку й очікування, а ще тут будуть стояти шафчики-роздягалки для першокласників. Одночасно фарбують і старі парти, яке ще придатні для використання у класі виробничого навчання.

До речі, першого вересня у закладі чекають на 209 учнів, з яких 16 – першокласники.

Система Orphus Поделиться на fb