Ви тут:
Спорт Суспільство 

ПФЛ: представники Полтавщини дізналися календар матчів нового сезону

У першій лізі зіграє “Гірник-спорт”, а у другій “Кремінь” та СК “Полтава”.

Як повідомляє ПФЛ, одна з найголовніших процедур міжсезоння – процедура жеребкування календаря Першої та Другої ліг ПФЛ – відбулася сьогодні в Будинку футболу.

Зважаючи на невизначене положення деяких клубів, а також зумовлені цим моменти з обміном командами між лігами, процедуру переносили, проте провели саме зараз. Календар визначали за обраної схеми 16+16+16 – тобто, по 16 учасників у Першій та кожній із груп Другої ліги.
Професіональна футбольна ліга зібрала та опрацювала побажання клубів щодо розведення в календарі представників одних міст і клубів чи тих, які прийматимуть суперників на спільних стадіонах. Зважаючи на це, було розведено в Першій лізі ФК «Ужгород» та ФК «Минай», в «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) та «Кремінь» (Кременчук), «ВПК-Агро» (Вишневе) та «Дніпро-1», «Металіст» (Харків) і «Металіст 1925» (Харків), «Альянс» (Липова Долина) та ФК «Суми», «Волинь» (Луцьк) і «Верес» (Рівне), в Групі “А” Другої ліги – «Дніпро» (Черкаси) та «ЛНЗ» (Черкаси), в Групі “Б” Другої ліги – «Яруд» (Маріуполь) і ФК «Маріуполь», «Металург» (Запоріжжя) і «Зоря» (Луганськ), «Кремінь» (Кременчук) і «Гірник-Спорт», ФК «Суми» та «Альянс».

Полтавщину у змаганнях ПФЛ представлятимуть “Гірник-спорт” з Горішніх Плавнів (перша ліга), а також “Кремінь” (Кременчук) та СК “Полтава” (дебютант).

Система Orphus