Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Павільйон на Пирятинській автостанції, де продали зіпсований продукт, закрили

Заступник міського голови Пирятина Михайло Мельниченко провів нараду з представниками Держпродспоживслужби, поліції та фахівцями міської ради щоо ситуації, яка виникла в торговому павільйоні на місцевій автостанції. У соцмережі з’явився допис про те, що чоловікові, який був у Пирятині проїздом, продали зіпсований продукт.

Вранці представники Держпродспоживслужби відвідали вказаний павільйон. Як зазначив начальник Пирятинського районного управління Держпроспоживслужби Юрій Шніт, діяльність торгового об’єкту призупинено, продукція вилучена, як не придатна для реалізації, та утилізована згідно правил. У приміщенні проводяться заходи очищення. Держпродспоживслужба взяла на себе контроль заходів дезінсекції та дезінфекції, Податкова служба з’ясовує приналежність суб’єктів господарювання.

Про це інформує сайт Пирятинської міськради.

“Вкрай важливо, щоб продукти в об’єктах громадського харчування не лише на автостанції, а й в громаді в цілому, були якісні та безпечні. Тому потрібно ретельно перевірити їхню діяльність на відповідність всіх норм, які передбаченні чинним законодавством”, – зазначив заступник міського голови Михайло Мельниченко.

Система Orphus Поделиться на fb