Ви тут:
Спорт Суспільство 

Олімпійські ігри у Токіо-2020: розклад трансляцій на UA:ПЕРШИЙ

З 23 липня по 8 серпня суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ транслюватиме Літні Олімпійські ігри у Токіо-2020. За два тижні телеканал покаже близько 220 годин змагань у різних видах спорту.

Для висвітлення Олімпіади, до Токіо вирушать п’ять знімальних груп, у складі яких журналісти, оператори і ведучі програми “Спорт” — Дар’я Кузнецова та Юлія Пазенко, повідомляє UA: Суспільне.

Телеглядачі зможуть спостерігати наживо за трансляціями Олімпійських ігор та не пропустять виступи українських спортсменів. 

Читайте також: Олімпіада: визначились потенційні суперники полтавця Хижняка

-Ранкові сесії змагань щодня стартуватимуть о 3:00

10:30 в ефір виходитиме ранкова “Студія Токіо-2020″, в якій покажуть усе найцікавіше з різних олімпійських арен. Ведучими студії будуть Денис Зерченко та Яна Павлова.

-Об 11:00 стартуватиме трансляція денної сесії змагань. 

16:00 у денній “Студії Токіо-2020” підбиватимуть підсумки кожного змагального дня разом з ведучим Дмитром Лазуткіним та олімпійською експерткою, бронзовою призеркою Олімпіади-2016 з художньої гімнастики Анною Різатдіновою.

18:30 до 21:00 UA: ПЕРШИЙ показуватиме повтори змагань ранкової сесії.

21:35 на глядачів чекає щоденний дайджест “Доба Олімпійських ігор”, який виходитиме з Токіо.

22:00 в ефірі UA: ПЕРШИЙ будуть повтори вечірніх сесій змагань.

Онлайн-трансляцію Олімпійських ігор можна дивитися на діджитал-платформі Суспільне Спорт. Одна діджитал-група також працюватиме на місці подій.

Система Orphus Поделиться на fb