Ви тут:
Спорт Суспільство 

Олімпіада: одна з головних сподівань України на нагороди не виступить через травму

Срібного призера чемпіонату Європи-2021 замінить Тетяна Кіт.

У складі олімпійської збірної України з жіночої боротьби відбулася заміна – спортсменка Аліна Грушина не зможе виступити на турнірі. Про це повідомляє федерація спортивної боротьби України.

Грушина відібралася на Олімпійські Ігри в Токіо у вазі 57 кг. І мала стати однією з п’яти українок на олімпійському турнірі у жіночій боротьбі.
Проте Грушина не зможе виступити на Олімпійських Іграх. У федерації спортивної боротьби повідомили, що причиною цього є травма, якої зазнала українка.

Для 21-річної Грушиної Олімпіада в Токіо мала стати першою у кар’єрі. У 2021 році вона взяла участь на чотирьох турнірах і щоразу посідала місце на подіумі.

• “золото” – міжнародний турнір в Україні, молодіжний чемпіонат Європи
• “срібло” – європейський кваліфікаційний турнір
• “бронза” – дорослий чемпіонат Європи

Грушина здобула олімпійську ліцензію за підсумками європейського кваліфікаційного турніру. Однак ліцензія, яку вона здобула, не була іменною – тобто у країні мали право самостійно вирішити, кого делегувати на Олімпіаду-2020.
Оскільки Грушина не зможе виступити на турнірі, то Україна змогла зберегти ліцензію у цій ваговій категорії. А у федерації спортивної боротьби вже повідомили про заміну – замість Грушиної у вазі 57 кг у Токіо виступить Тетяна Кіт.

Система Orphus