Олімпіада-2020: колишня полтавка вкрай невдало виступила у плаванні

Вікторія Зейнеп Гюнеш, яка раніше була більш відома як Вікторія Солнцева, не змогла подолати відбір на головний старт запливу на дистанції 200 метрів вільним стилем.

Цими днями у столиці Японії Токіо тривають Літні Олімпійські ігри. Як ми вже раніше повідомляли, у доробку України поки три бронзові нагороди.

У плаванні на дистанції 200 метрів вільним стилем виступала представниця Туреччини Вікторія Зейнеп Гюнеш (до 2014 року українка Вікторія Солнцева). Спортсменка не змогла пробитися до вирішального запливу, з результатом 2:14.41 фінішувавши останньою у третьому кваліфікаційному запливі.

За правилами, з 8 плавців до наступного раунду пройшло 5 кращих.

Вікторія Зейнеп Гюнеш (раніше Вікторія Солнцева; нар. 19 червня 1998, Полтава) — турецька, раніше українська, плавчиня.
Здобула 2 золоті медалі жіночого чемпіонату у плаванні стилем брас — 200-метрівка брасом, та 100-метрівка брасом — рекорд України серед юніорів.

Завоювала срібло на IV чемпіонаті світу з плавання серед юніорів у Дубаї (ОАЕ); пропливла дистанцію 50 м брасом за 31.34 секунди, першою фінішувала рекордсменка світу та олімпійська чемпіонка литовка Рута Мейлутіте, третьою — британка Софія Тейлор.