Ви тут:
Суспільство 

Олімпіада-2020: Google створив незвичний ігровий дудл

Сьогодні, 23 липня, в Токіо стартують Олімпійські ігри, і з цієї нагоди Google розмістила на головній сторінці свого пошукового сервісу особливий дудл – з найбільшою в історії інтерактивною дудл-грою Doodle Champion Island Games, виконаної в ретро стилі 16-бітної епохи.

Як повідомляє ITC.ua, у створенні дудла Google допомагала японська анімаційна студія STUDIO 4 ° C. Насправді Doodle Champion Island Games – це збірник 16-бітних мініігор, присвячених олімпійським іграм.

Будь-який охочий може зіграти та зробити свій внесок у результати чотирьох команд, які Google буде відстежувати в глобальному рейтингу. Граючи за Lucky the Calico Ninja Cat, можна приєднатися до синьої, червоної, жовтої або зеленої команди, яких зображують Ushi (бик), Karasu (ворона), Inari (лисиць) або Kappa (японський водяний дух, схожий на черепаху) відповідно.

Сім мініігор об’єднують нові та повернуті літні олімпійські змагання, таких як скейтбординг, настільний теніс та скелелазіння – і в кожної є свій «Легендарний чемпіон» з японського фольклору та історії. Крім того, у віртуальному світі Doodle Champion Island Games є пристойна кількість побічних квестів.

Система Orphus