Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Новий навчальний рік: для освітян проводитимуть інтенсив з підготовки закладу профосвіти до дистанційки

Проєкт “EU4Skills: кращі навички для сучасної України” пропонує курси з підвищення цифрових компетентностей викладачів та управлінського персоналу закладів профтехосвіти.

З липня по жовтень 2000 учасників зможуть скористатися можливістю безкоштовно пройти один з двох онлайн-курсів: 

1.для управлінського персоналу закладів П(ПТ)О (курс складатиметься з п’яти 1,5-годинних (2 академічні години) інтерактивних онлайн-занять, з програмою можна ознайомитись за посиланням).

2.для педагогів (викладачів, майстрів) закладів П(ПТ)О (курс складатиметься з восьми 1,5-годинних (2 академічні години) інтерактивних онлайн-занять, з програмою можна ознайомитись за посиланням).

Онлайн-заняття будуть проводитися за допомогою Zoom і з використанням інших онлайнових застосунків (зокрема MS Teams). Для того, щоб розпочати навчання потрібно мати або створити обліковий запис у хмарному сервісі Google.

“Учасники онлайн-курсів зможуть отримати відповіді на такі запитання: як підготувати заклад профосвіти до дистанційної роботи? Які цифрові інструменти використовувати? Як безпечно працювати з персональними даними учнів та стежити за їхньою академічною доброчесністю?”, – йдеться у повідомленні МОН.

Оскільки на заняттях ви будете здобувати практичні вміння роботи з онлайновими інструментами, для ефективної участі в курсі кожен слухач/слухачка мають працювати з окремого ПК чи ноутбука.

Учасники, які успішно завершать навчання, отримають сертифікати про підвищення кваліфікації, встановленого МОН зразка.

Курси проводить досвідчена тренерська команда, яка апробувала їх у пілотному проєкті за участі 20 закладів П(ПТ)О у грудні 2020 р. 95,6% з понад тисячі слухачів і слухачок цих курсів зазначили, що здобуті під час навчання вміння зможуть застосувати на практиці.

Детальну інформацію про курси можна дізнатись за посиланням.

 

Система Orphus Поделиться на fb