Ви тут:
Надзвичайні ситуації Суспільство Україна 

Негода в Україні: двоє людей загинули, ще 7 – травмовані

На ранок 22 липня внаслідок ускладнення погодних умов (пориви вітру, дощ, гроза) знеструмлено 99 населених пунктів у 8 областях.  Через падіння дерев внаслідок негоди загинули дві людини, ще 7 осіб з травмами різного ступеню тяжкості госпіталізували.

Про це повідомили у ДСНС України.

Знеструмлені населені пункти в Донецькій (29), Одеській (23), Кіровоградській (16), Черкаській (14), Київській (5), Миколаївській (5), Дніпропетровській  (4) та Луганській (3). Крім того, підтоплено 38 приватних житлових будинків та дворогосподарств, евакуйовано 18 осіб. Відкачано близько 2 тис. м3 води. Пошкоджено 100 покрівель та повалено 90 дерев.

Донецька область. 21 липня у Дружківці та Костянтинівці внаслідок падіння дерев 1 людина загинула, ще 7 – госпіталізували. У м. Дружківка, м. Костянтинівка, м. Слов’янськ, м. Мирноград, смт Ямпіль та с. Кіндратівка Краматорського району пошкоджено 77 покрівель (58 приватних та 8 багатоквартирних житлових будинків, 3 школи та 8 адміністративних об’єктів). Надзвичайники розпиляли та прибрали 33 повалених дерева.

Луганська область. 21 липня у Мусіївці Міловського району внаслідок падіння конструкцій даху загинула 1 особа. У м. Сватове пошкоджено 2 покрівлі п’ятиповерхових житлових будинків та частково дах міської лікарні, у м. Троїцьке пошкоджено дах школи. На території Сватівського та Сєвєродонецького районів підрозділами ДСНС спільно з комунальними службами розпилено та прибрано 57 повалених дерев. Роботи завершено. Від ДСНС залучалося 39 осіб та 9 од. техніки.

Одеська область. В ніч на  22 липня внаслідок інтенсивних опадів у вигляді дощу (близько 31 мм, що становить 80% від місячної норми) в Суворівському, Малиновському та Київському районах Одеси підтопило 38 приватних житлових будинків та присадибних ділянок. Рятувальники евакуювали 18 осіб з підтоплених будинків.

Фото: ДСНС

Система Orphus Поделиться на fb