Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На змонтованому КТ у Хорольській лікарні вже обстежили 15 хворих

За дорученням голови облдержадміністрації Олега Синєгубова його перший заступник Дмитро Лунін у межах робочого візиту оглянув відділення невідкладної медичної допомоги в Хорольській міській лікарні.

Це одне з восьми приймальних відділень, які на Полтавщині реконструюють у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Відділення невідкладної медичної допомоги в Хорольській міській лікарні створили шляхом реконструкції приймального і травматологічного відділень закладу. Спрямували на ремонт кошти субвенції з державного бюджету.

«Будівельні роботи на об’єкті завершили наприкінці минулого року, декларацію про готовність теж уже одержали. В заклад доставили рентген-апарат і УЗД, комп’ютерний томограф, – розповів Дмитро Лунін. – Обладнання вже змонтоване, персонал пройшов навчання роботи на КТ і протестував апарат».

Під час навчання лікарів на комп’ютерному томографі було обстежено 15 хворих, у деяких виявили патологію і вчасно прооперували.

Налагодження рентгена мають завершити до кінця тижня. І тільки-но заклад отримає дозвіл на використання обладнання, відділення невідкладної медичної допомоги запрацює на повну.

Головний лікар опорного КНП «Хорольська МЛ» Михайло Виноград зазначив, що госпіталізація в заклад відбуватиметься саме через це відділення, в якому цілодобово можуть приймати 50 хворих із Хорола та 3-4 сусідніх громад. Підготовлені три палати на 10 ліжок для пацієнтів при невідкладних станах, поряд працюватиме й операційна.

Також у лікарні планують провести зовнішню реконструкцію приймального відділення і спорудити пандус.

Система Orphus Поделиться на fb