Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині з’явилась перша сімейна молочна ферма

Кількість ферм в проєкті «Сімейні молочні ферми» досягла 102. Серед нових учасників вже є представник Полтавщині.

В липні до всеукраїнського проєкту долучилось господарство Голяченко В’ячеслава Віталійовича, яке знаходиться в селі Хрипки, Зіньківського району Полтавської області. Наразі тут знаходиться ферма на 30 стійломісць з поголів’ям на 19 корів. Проте в планах родини розширити господарство до 50 стійломісць.

Крім господарства на Полтавщині, в липні була відкрита сімейна молочна ферма у Львівській області – Господарство «Бойківчанка» у селі Тисовиця, Самбірського району, Львівської області стало ювілейним, десятим, учасником проєкту на Львівщині. Сімейна молочна ферма утримує 15 корів, проте власники планують розширити господарство до 20.

Сімейні молочні ферми – це потужний інвестиційний проєкт, який має на меті створити всеукраїнську мережу сімейних молочних ферм. Він формує принципово новий молочний бізнес, який популяризує та відновлює село в Україні. Кожна сім’я в селі отримує унікальну можливість стати фермерами і почати свій власний ефективний бізнес в молочному тваринництві. Слід зазначити, що концепція розвитку сімейних молочних ферм передбачає не тільки створення господарств, а й формування повноцінної інфраструктури (кластера) для забезпечення фермерів всім необхідним для виробництва та переробки молока.

Система Orphus Поделиться на fb