Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині відбувся Національний День Ферми

28 липня у селі Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області провели Національний День Ферми.

На захід були запрошені керівники та фахівці молочних господарств, молокопереробних підприємств, профільних асоціацій, а також представники компаній, які реалізують корми, ветеринарні препарати та техніку необхідну для функціонування молочних господарств. Теоретична частина заходу проходила в міському будинку культури де доповідачі мали змогу ознайомитись зі станом молочної галузі, поділитись передовим досвідом у веденні господарства, повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Зокрема, Ганна Лавренюк – генеральна директорка Асоціації виробників молока презентувала аналіз молочної галузі та зауважила, що незважаючи на тривожні коливання в молочному секторі, вперше за останні кілька років не відбувається скорочення кількості промислових ферм, в поточному році спостерігається стабільна динаміка виробництва молока в промисловому секторі, зросла частка промислового сектора в загальному валовому об’ємі виробленого молока. Також представники різних компаній  поділилися досвідом у заготівлі високоякісного силосу, сінажу, приготуванні комбікорму, грубих кормів.

У другій половині дня експертом з технології виробництва молока, консультант Консультаційного Центру Асоціації виробників молока Лілія Іваноглу провела практичний майстер-клас у господарствах ТОВ АФ “Промінь Лан” та ТОВ АФ “Соняшник” щодо оцінки комфорту корів у стійлах через показник стоячих корів, оцінку частоти дихальних рухів у корів, оцінку ризику теплового стресу, оцінку швидкості руху повітря в зоні мікроклімату, вимірювання рівня освітленості.

По закінченні відбулась демонстрація кормозаготівельної техніки в роботі та статиці на полях з кукурудзою та люцерною.

 

Система Orphus