Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині відбудеться “Студентська республіка”

З 30 липня по 1 серпня на БВ «Сенегал» (с. Нижні Млини, Полтавський р-н) пройде Полтавський регіональний етап ХХІІІ Міжнародної програми «Студентська республіка», тема: «Інакша Полтавщина — для Нової України».

За підтримки Полтавської облради, Полтавської облдержадміністрації та Виконавчого комітету Полтавської міськради пройде Полтавська  студреспубліка, де краща молодь й інтелектуал(к)и працюватимуть над темою: «Інакша Полтавщина — для Нової України».

Літній цикл Студреспубліки-2021 відбувається за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України. В основі Студреспубліки — проведення оргдіяльнісної гри, по закінченню якої проходитимуть вибори Студентського/ї мера/ки та депутатів/ок Студентського магістрату Полтавщини.

У програмі — величезна кількість різноманітних суб-фестів : конкурс краси особистості «Перша Леді», «Квест-фест», «Студентська Мафія», «Нічна туса», Фестиваль аматорського відео, Фото-конкурс «Спалах емоцій», «Денна туса», «Містер Студреспубліки», «Кубок КВН», «Леся-фест» і багато інших яскравих активностей. 

“Чого тільки на Полтавщині вже не пробували!.. Дна немає, а жити все гірше. Історичний аналіз і весь наш республіканський досвід дуже чітко показують, що для прогресу та справедливості протипоказані копіювання чужих «успіхів» і ресентимент, мало прекраснодушного бажання, високих мрій, а тим паче мудрувань про цінності — потрібні трушні , важкі, максимальні надзусилля”, – наголосили організатори. 

У рамках ОДГ в унікальному дискусійно-змагальному форматі ви безпосередньо зможете запропонувати власну позицію, як зробити так, аби ви, всі ми, Студреспубліка на Полтавщині оформилися у ті суб’єкти, які зможуть модернізувати й інновативувати наш регіон. Допоможуть у цьому найкращі експерт(к)и, які проводитимуть факультативи — лекції, майстер-класи тощо.

Студреспубліка має на меті виховувати цілі покоління свідомих лідерів/ок для України як повністю суверенної держави, здатних вільно мислити й вести Україну до топ-20 найрозвинутіших країн у світі. Це майданчик відкритого діалогу, глибокої дискусії, випрацювання інавацій й інновацій, надзвичайно цікавих активностей.

Організатори запрошують до дивовижної, захоплюючої, унікальної подорожі за модернізаційним курсом . Тема маршруту — “Інакша Полтавщина — для Нової України”.

Початок шляху якраз дуже простий — проходьте обов’язкову онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки або за допомогою Telegram-боту.

Правила та умови участі читайте за посиланнями.

Система Orphus