Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині успішно реалізували програму “Спроможна школа для кращих результатів”, – Синєгубов

У межах цієї програми в 2020 році проведені ремонти у 7 закладах освіти Полтавщини.

Про це йдеться у звіті  голова Полтавської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова “Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Полтавської області за 2020 рік” на 5 засіданні сесії Полтавської обласної ради 8 скликання, повідомили у Полтавській ОДА.

Виконані роботи: капітальний ремонт даху інтернатного приміщення опорного закладу Чутівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, енергомодернізація будівлі Котелевської загальноосвітньої школи № 4 І-ІІІ ступенів, реконструкція підвального приміщення в Пирятинському ліцеї, тепломодернізація будівлі Семенівського НВК № 2, капітальний ремонт опорного закладу «Великобагачанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів»; капітальний ремонт харчоблоку опорного закладу «Ланнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». Здійснено реконструкцію приміщення Чорнухинського ліцею імені Г.С. Сковороди. Роботи виконані у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Протягом 2020 року закуплено 15 шкільних автобусів, два з яких оснащено місцями для дітей з особливими освітніми потребами. На реалізацію даної ініціативи спрямовано 28,1 млн грн.

На суму 11,8 млн грн оновлено харчоблоки у 63 освітніх закладах області. Для 15 шкіл закуплено 17 сучасних STEM-лабораторій на загальну суму 20,2 млн грн. Для шкіл придбано 99 ноутбуків на суму 1,9 млн грн для дистанційного навчання.

Система Orphus Поделиться на fb