Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині триває тенденція до зменшення рівня злочинності, – Прокуратура

15 липня під головуванням керівника Полтавської обласної прокуратури Антона Столітнього відбулася оперативна нарада з обговорення результатів роботи органів обласної прокуратури за І півріччя цього року, а також визначення основних завдань на наступний період.

Зокрема, на нараді зазначалося, що завдяки вжитим прокурорами заходам у Полтавській області триває тенденція до зменшення рівня злочинності (-25%). А саме: на 35,6% особливо тяжких і на 14% тяжких злочинів. Менше вчинено кримінальних правопорушень проти життя та здоров’я особи, у тому числі умисних вбивств, тяжких тілесних ушкоджень.

Також припинено протиправну діяльність 14 організованих груп. До суду скеровано обвинувальні акти щодо 52 учасників таких стійких об’єднань. На 16% більше направлено до суду обвинувальних актів про кримінальні правопорушення проти довкілля, повідомляє пресслужба Полтавської обласної прокуратури.

За фактами провокації підкупу та прийняття службовими особами пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди до суду направлено 24 обвинувальні акти стосовно 27 осіб.

У нараді взяли участь заступники керівника обласної прокуратури, керівники самостійних структурних підрозділів і прокурори обласної прокуратури, а також керівники і начальники відділів окружних прокуратур.

Підбиваючи підсумки наради, Антон Столітній звернув увагу прокурорів на посилення протидії та забезпечення ефективного досудового розслідування кримінальних правопорушень у бюджетній, земельній сферах, охорони навколишнього природного середовища та інших визначених Генеральним прокурором пріоритетних напрямах, характерних для області.

Система Orphus Поделиться на fb