Ви тут:
Полтавщина Пригоди Суспільство 

На Полтавщині троє чоловіків наловили риби на майже 12 тисяч гривень

18 липня у нічний час в ході проведення рибоохоронного рейду зафіксували два грубих порущення Правил рибальства. Загальна сума збитків рибному господарству становить – 11 746 грн.

Про це повідомляє Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області.

На водоймі Сулинської затоки Кременчуцького водосховища в межах ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Сулинський», неподалік від с. Липове Кременчуцького району затримали двох громадян, які у водозабрідних костюмах вбрід за допомогою мисинової сітки (50 метрів) здійснювали незаконний вилов риби. У такий спосіб добули 11,5 кг водних біоресурсів. А саме: сазан – 6 екз. та судак – 4 екз. Сума збитків складає 7 224 грн.

Читайте також: На Полтавщині викрили браконьєра, який сітками наловив близько 120 кг риби

Ще один інцидент стався на водоймі Кременчуцького водосховища поблизу о. Кучугури. Затримано чоловіка, який з дерев’яного човна за допомогою 4 од. сіток незаконно добув 16 кг риби за видами: карась сріблястий – 34 екз., лящ – 10 екз., сазан – 4 екз. та судак – 2 екз. Сума збитків складає 4 522 грн.

У обох випадках на всіх осіб рибоохоронцями складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Слідчі поліції розпочали досудові розслідування за ст. 249 (незаконне зайняття рибним промислом) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.

Фото: Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області

Система Orphus Поделиться на fb