Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині ще у двох громадах відкрили три поліцейські станції

30 червня у селах Петрівка та Хомутець Миргородської міської громади, а також у Великих Сорочинцях Великосорочинської сільської тергромади запрацювали нові поліцейські станції.

«Три станції обслуговуватимуть близько 40 населених пунктів району, в яких мешкають понад 60 тисяч жителів. Наявність поліцейської станції у громаді – це зручність як для місцевих жителів, так і самого правоохоронця, який постійно на території та добре знає реальний стан справ у населених пунктах», – розповів начальник управління превентивної діяльності поліції Полтавщини Роман Ніколаєнко.

Села обслуговуватимуть три поліцейських офіцери громад. У селі Петрівці працюватиме капітан Олександр Диченко; у селі Хомутець – старший лейтенант Анатолій Веремчук, а порядком у Великих Сорочинцях підтримуватиме, старший лейтенант Дмитро Богомаз.

«На сьогодні на Полтавщині вже працюють 20 поліцейських станцій, відкритих протягом менше ніж трьох років. На станціях є все необхідне для прийому громадян (зокрема з дітьми), для опрацювання інформації та підтримання зв’язку з підрозділом поліції», – зазначила очільниця відділу дільничних офіцерів поліції області Жання Ахіджанян.

Система Orphus