Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині провели льотні навчання з авіаційною ескадрильєю

У Миргородській бригаді тактичної авіації повітряного командування “Центр” завершилось льотно-тактичне навчання з авіаційною ескадрильєю.

Як повідомили у 831-ій бригаді тактичної авіації, навчання проходило у два етапи. Основна увага акцентувалася на здатності командира авіаційної ескадрильї і його штабу самостійно спланувати бойові дії та керувати ними у відриві від пункту постійної дислокації, тобто на оперативному аеродромі при різких змінах обстановки.

У навчанні вперше взяли участь льотчики-випускники 2020 року. Під час навчань пілоти авіаційних ланок практично відпрацьовували бойове застосування по наземних цілям на авіаційному полігоні. Окрім того, вдалось перевірити злагодженість та ефективність роботи у ході проведення тактико-спеціальних навчань підрозділів забезпечення частини.

“Створена динамічна оперативна обстановка, відобразила існуючі для Збройних Сил України загрози та виклики в умовах сьогодення: стихійні виступи місцевого населення, робота диверсійно-розвідувальних груп, застосування БПЛА. Військовослужбовці роти охорони та представники Миргородського районного відділу поліції вміло протидіяли “диверсантам” військового летовища. Навчально-бойові завдання були виконані в повному обсязі та в установлені терміни”, – йдеться у повідомленні.

Фото: фейсбук

 

Система Orphus Поделиться на fb