Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині продовжать берегоукріплювальні роботи Кременчуцького водосховища

Під час сесії Полтавської обласної ради депутати підтримали внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавщини в 2021 році. Заплановано профінансувати понад 60 заходів.

Зокрема, депутати підтримали наміри щодо продовження робіт з берегоукріплення Кременчуцького водосховища в районі села Мозоліївка Глобинського району у 2021 році, повідомили у Регіональному офісі водних ресурсів у Полтавській області.

За кошти, виділені з обласного Фонду охорони навколишнього природного середовища, заплановано проведення коригування проектно-кошторисної документації на наступну чергу будівництва по об’єкту “Берегоукріплювальні заходи на Кременчуцькому водосховищі в районі села Мозоліївка Глобинського району Полтавської області”.

Також виділено кошти із обласного фонду на розчистку та поліпшення екологічного стану річки Удай в адміністративних межах Дейманівської сільської ради Пирятинського району Полтавської області, де будівництво ведеться за проектною документацією розробленою фахівцями РОВР у Полтавській області.

Система Orphus Поделиться на fb