Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині планують додатково відкрити 65 пунктів щеплень проти COVID-19

Наразі головним завданням, яке ставить перед собою Департамент охорони здоров’я Полтавської ОДА, є відкриття додаткових пунктів щеплення для ефективного проведення вакцинації. Зокрема, за словами директора департаменту Віктора Лисака, планується відкрити ще 65. Наразі ж на Полтавщині працює 5 центрів, у яких імунізують людей проти коронавірусної інфекції.

“Питання щодо розміщення нових пунктів щеплень ми вирішимо, проаналізувавши потреби за картою області відповідно до кількості населення, щоб вакцинація була максимально доступною. Нам також треба збільшити кількість бригад, провести додаткові навчання. На сьогодні в Полтавській області щеплення отримали вже 1991 людина. Проте ми використовуємо не всі резерви”, – сказав Віктор Лисак, доповідаючи на апаратній нараді у Полтавській ОДА Про стан запобігання поширенню гострого респіраторного захворювання COVID-19, спричиненого коронавірусною інфекцією SARS-CoV-2.

Він також нагадав, що попри дію “зеленої зони”, найбільш дієвим способом протистояти COVID-19 є дотримання обмежень: тримати дистанцію, дотримуватися маскового режиму та гігієни рук. Особливо це важливо у місцях масового скупчення людей: транспорті, закладах торгівлі та під час проведення масових заходів.

Читайте також: Стартувала вакцинація колективів проти COVID-19: як записатись

Наразі у Полтавській області пацієнтів з підтвердженою коронавірусною інфекцією приймає 8 медичних закладів. Зокрема, хворіє 265 людей. З них 54 перебувають на стаціонарі: 22 – в палатах інтенсивної терапії та 11 – на штучній вентиляції легень.

Читайте також: COVID-19 на Полтавщині: за добу захворів один житель, жодного одужавшого не зафіксовано

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА наголосив, що важливим на сьогодні є збільшення кількості обстежень пацієнтів на антигени.

Читайте також: На Полтавщині розпочалась планова ревакцинація проти COVID-19

У свою чергу голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов звернувся до голів РДА та тергромад з проханням посилити роз’яснювальну роботу щодо вакцинації населення.

“Від вашої роботи та авторитету залежить темпи вакцинації. Ви знаєте складну ситуацію в світі: Японія “зачиняється” повторно через чергову хвилю COVID-19. Є вірогідність, що і нас це не омине. Давайте будемо посилювати роботу щодо вакцинації, щоб потім не доводилося просити про послаблення карантину. Адже ми вдаватимемося до найсуворіших заходів, обмежень, щоб убезпечити область”, – наголосив Олег Синєгубов.

Система Orphus Поделиться на fb