Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині два заклади профосвіти отримають кошти на створення навчально-практичних центрів

У Міністерстві освіти і науки відібрали 62 заклади професійної освіти які цьогоріч отримають кошти на облаштування нових або дооснащення раніше створених навчально-практичних центрів (НПЦ). 

З них – два заклади на Полтавщині. Це Державний навчальний заклад “Гадяцьке вище професійне училище” та Вище професійне гірничо-будівельне училище (м. Горішні Плавні), повідомили у МОН. 

“Цього року надійшло багато заявок для створення центрів за технологічно складними професіями. Йдеться, наприклад, про верстатників широкого профілю, електрогазозварників, токарів, електромонтажників. Ми безсумнівно підтримали їх, адже частина цих професій є гостро затребуваною на ринку праці. Разом з тим, традиційно, популярною лишилася сфера послуг. Частина поданих заявок буде профінансована за професією кухаря, кондитера, швачки та інших. За цими професіями навчається переважна більшість учнів”, – зазначив заступник Міністра освіти і науки Ігор Гарбарук.

У Гадяцькому училищі навчально-практичний центр створюватимуть за професією “Водій автотранспортних засобів (категорія С)”. Загальна вартість створення центру складає 5 677,0 тис. грн, сума субвенції – 3 974,0 тис. грн.

У Вищому професійному гірничо-будівельному училищі НПЦ створюватимуть за професією “Електрогазозварник”. Загальна вартість створення центру складає 2 410,6 тис. грн, сума субвенції – 1 688,1 тис. грн.

фото ілюстративне  loda.gov.ua

 

Система Orphus