Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На пляжах Кременчука не рекомендують купатися

В межах моніторингового спостереження, у Кременчуці лабораторним центром проводиться щотижневий відбір та лабораторні дослідження проб якості води відкритих водойм в місцях масового відпочинку мешканців міста.

Як повідомили у міській раді, за результатами санітарно-мікробіологічного дослідження від 9 липня показники мікробіологічної забрудненості води річкової не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам:

  • р. Сухий Кагамлик, пляж в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» – початок пляжу 210 000, кінець пляжу 210 000, (допустиме значення – 5 000) 
  • р. Дніпро,  центральний пляж – індекс ЛКП початок пляжу 240 000, кінець пляжу 240 000, (допустиме значення -10 000):

Індекс ЛКП – свідчить про загальну бактеріологічну забрудненість водойми. Лактозо позитивна кишкова паличка при потраплянні у шлунково-кишковий тракт людини може викликати гострі кишкові інфекції. Особливо ці захворювання небезпечні для дітей.

Читайте також: На трьох пляжах Полтави заборонено купатись

З метою недопущення виникнення та розповсюдження  інфекційних захворювань під час відпочинку, санлікаірі рекомендують здійснювати обмежувальні заходи щодо купання на пляжі «Центральний» (р. Дніпро), а також закликають не користуватися іншими невстановленими місцями відпочинку, перш за все для купання.

Система Orphus Поделиться на fb