Ви тут:
Суспільство Україна 

На Луганщині у «сірій зоні» з’явиться пересувне відділення «Укрпошти»

У Луганській області планують впровадити проєкт пересувного відділення «Укрпошти» в сільській місцевості.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Луганську ОДА.

Зокрема, проєкт пересувного відділення дозволить селам розвивати бізнес, адже можна буде відправляти товари поштою у будь-який куточок країни та за кордон.

Як розповіла директорка Луганської філії «Укрпошти» Ілона Моісеєва, пересувне відділення поштового зв’язку — це повноцінне поштове відділення, яке приїжджає у населені пункти з кількістю жителів до 1,2 тисячі й надає там всі поштові, логістичні та фінансові послуги.

Бригада пересувного відділення складається з трьох фахівців: листоноші, начальника та водія-супроводжувача. Вони доставляють пенсію, ліки, періодику й посилки, приймають оплату за комунальні платежі, виплачують перекази тощо.

Перші два місяці пересувні відділення працюватимуть у тестовому режимі, під час якого відпрацюють графіки роботи, частоту відвідування населених пунктів тощо. Зараз пересувні відділення починають працювати разом зі стаціонарними. У третьому-четвертому кварталі вони перейдуть на повне обслуговування.

У населених пунктах, де проживають більш як 500 людей, пересувні відділення працюватимуть 2-3 рази на тиждень, де менш як 500 людей — 1 раз на тиждень.

«Люди отримають 100% всіх необхідних їм послуг у сучасному форматі. Це чудова інновація, особливо для мешканців “сірої зони», — зазначив керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай.

«Органам місцевої влади доручили допрацювати питання геолокації: оновити поштові скриньки, вказівники, таблички з назвами вулиць та номери будівель», – йдеться у повідомленні.

Фото: УНІАН

Система Orphus