Ви тут:
Спорт Суспільство 

На чолі з Хижняком: відбулися проводи українських боксерів — олімпійців

В Олімпійському навчально-спортивному центрі «Конча-Заспа» відбулася зустріч керівництва Федерації боксу України зі спортсменами та тренерським штабом Національної збірної України з боксу, яка представлятиме нашу країну на XXXII Олімпійських іграх у Токіо.

Про це повідомляє Федерація боксу України.

Слід нагадати, що українські боксери завоювали п’ять олімпійських ліцензій за кваліфікаційний період: чотири путівки на Олімпіаду були здобуті на Олімпійському ліцензійному турнірі, який розпочався у Лондоні у березні 2020 року і завершився у червні цього року в Парижі. Ще одну ліцензію отримав український боксер-важковаговик Цотне Рогава завдяки континентальній квоті олімпійського рейтингу BTF (Boxing Task Force).

Відзначимо, що боксерські змагання в олімпійському Токіо стартують вже 24 липня і будуть тривати протягом усього терміну проведення Олімпіади. Останній змагальний день – 8 серпня, день закриття Ігор. Тож можна сказати, що бокс є в цьому плані унікальним видом програми змагань Токіо-2020.

Вже у п’ятницю, 16 липня наша збірна вирушає до Токіо, де побореться за нагороди Олімпійських ігор. А напередодні на зустрічі з керівниками ФБУ боксери та їхні наставники отримали останні напутні слова та побажання вдачі та перемог. Крім того, у чисельної журналістської братії була унікальна можливість поспілкуватися із нашими олімпійськими надіями, дізнатися більше про підготовку команди та важливі нюанси проведення змагань в японській столиці.

Слід відзначити, що на Олімпіаду у Токіо відправиться представник Полтавщини:

– Олександр Хижняк (вагова категорія до 75 кг). Заслужений майстер спорту України. Чемпіон світу 2017 р. Чемпіон ІІ Європейських ігор 2019 р. Чемпіон Європи 2017 р. Чемпіон світу серед молоді 2012 р. Чемпіон Європи 2017 р. (U-22). Чемпіон України 2008, 2009, 2011, 2013, 2016, 2018, 2019 рр. Перший бій Олександра у Токіо відбудеться 26 липня.

Система Orphus