Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Миргородська громада ділиться досвідом щодо позашкільної освіти

З позашкільною освітою Миргородської громади знайомилася делегація у складі депутата Верховної ради Лізи Ясько та співробітника Міністерства освіти Японії, студента Школи Управління Блаватніка у Оксфордському університеті Тахіро Окада, який нині проходить стажування в офісі народного депутата України в рамках свого навчального курсу. Під час візиту відбулося спілкування з міським головою Сергієм Соломахою, керуючою справами виконавчого комітету Антоніною Нікітченко, директором Ліцею №1 ім. Панаса Мирного Валентиною Фененко та керівником ЦЕНТУМу Наталією Ночною.

Про це інформує сайт Миргородської міськради.

У ліцеї гостям розповіли про початкову освіту за програмою Нова Українська Школа, показали реалізовані проєкти по осучасненню освітнього простору та навчальних класів. У центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді продемонстрували роботу гуртківців та дослідницькі напрямки діяльності позашкільного закладу.

Спілкуючись із міським головою Миргорода, також обговорили плани та прогнози розвитку краю загалом та у галузі туризму зокрема.

Також гості відвідали візитівку громади – “Миргородкурорт”.

Система Orphus