Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Лубенські ОСББ готові долучитися до реалізації програми “Енергодім”, – міськрада

У місті Прилуки чернігівської області за підтримки представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта відбулася презентація програми «Енергодім» за темою: «Підтримка енергоефективних рішень для ОСББ з Фондом енергоефективності». Долучитися до цього заходу мали змогу й представники Лубенської громади. Начальник управління житлово-комунального господарства Олександр Князєв, разом зі спеціалістами відділу та головами лубенських ОСББ, які працюють у цьому напрямку оцінили захід, як дуже цікавий, ефективний і потрібний.

Про це повідомляє сайт Лубенської міськради.

В умовах постійно зростаючих цін на основні види енергоресурсів та значної зовнішньоекономічної залежності нашої країни від постачальників енергоносіїв питання покращення показників енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у багатоквартирних житлових будинках набувають особливої актуальності у зв’язку із нагальною необхідністю економії коштів на їх утримання.

Впровадження проєктів з комплексної термомодернізації та підвищення енергоефективності багатоквартирних будинків не лише дозволяє значно скоротити витрати населення на оплату енергоресурсів, але й підвищити комфорт проживання, поліпшити зовнішній вигляд будинків та збільшити терміни їх експлуатації.

“Лубенською міською радою 23 вересня 2020 року підписано МЕМОРАНДУМ про співпрацю з державною установою «Фонд енергоефективності», а також прийнята «Програма часткового відшкодування відсоткових ставок за залученими кредитами на заходи з підвищення енергоефективності у м.Лубни на 2020-2025 роки в новій редакції» затверджена рішенням міської ради від 18 червня 2020 року у якій, станом на сьогодні, бере участь лише ОСББ «Мальва-83»”, – зазначається у повідомленні.

Проте, познайомившись із досвідом сусідів, лубенські ОСББ готові долучитися до реалізації програми. У рамках цього заходу лубенці мали змогу оглянути об’єкт (будинок), реалізований за підтримки Фонду енергоефективності.

Система Orphus Поделиться на fb