Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Лубенська організація Українського товариства мисливців та рибалок відзначила 100-річчя

У селі Гребище на базі мисливської бази “Фауна” відбулися святкові урочистості з нагоди 100-річчя створення Лубенської організації Українського товариства мисливців та рибалок (УТМР).

Ювілярів – членів товариства, привітали представники влади громади – перший заступник міського голови Олег Соболєв, представники РДА та районної ради, друзі та запрошені, інформує сайт Лубенської міськради.

У особливий для чисельних представників УТМР день звучало багато слів подяки за збереження та підтримку традицій правильного полювання, дбайливого ставлення до тваринного світу, раціонального використання лісових ресурсів, водойм і любові до природи рідного краю.

Привітали винуватців події: перший заступник міського голови Олег Соболєв, керівник апарату райдержадміністрації Олена Пірова, завідувач сектору з питань оборонної роботи та цивільного захисту РДА Микола Устименко, заступник голови районної ради Оксана Цимбал, депутат районної ради Лідія Різуненко та депутат обласної ради Володимир Ярошенко .

Зустрічав гостей свята голова Лубенської РО УТМР Владислав Мостовенко та найактивніші члени товариства, які з нагоди ювілейної дати були відзначені грамотами, що їх вручив Олег Соболєв, передавши вітання від Лубенського міського голови Олександра Грицаєнка.

Система Orphus Поделиться на fb