Ви тут:
Спорт Суспільство 

Ломаченко проведе реванш з Лопесом, – ЗМІ

Василь Ломаченко може добитися реваншу з американцем Теофімо Лопесом вже у 2021 році.

Як повідомляє Boxing News 24, інсайдер Майк Коппінджер на шоу телеексперта Макса Келлермана “Max On Boxing” поділився інформацію про наступний бій Лопеса.

Поєдинок Лопес – Камбосос може не відбутися, адже американець не хочеться битися в Австралії. Як повідомив Коппінджер, Лопеса відлякує 14-денний карантин.

“Однак на Теофімо тисне компанія Triller, яка організовує бій. Якщо поєдинок не відбудеться, то Triller втратить 5 мільйонів доларів.
Безумовно, Лопес – чемпіон, і його команда вважає, що він повинен мати перевагу. Triller займає таку позицію: “Ми втратили 5 мільйонів доларів, намагаючись організувати бій. Тепер ми хочемо повернути гроші назад”, – сказав інсайдер.

За словами Коппінджера, наразі команда Лопеса намагається домовитися з IBF. Саме цей титул Теофімо має захистити у бою з австралійцем.

“Зараз йде битва з IBF. Потрібно подивитися, що говорять правила IBF, але на цей момент я б сказав, що поєдинок Лопес – Камбосос не відбудуться. Давайте не забувати, що Triller заплатила б Лопесу майже 4 мільйони доларів – найбільший його гонорар. Ці гроші підуть, якщо він не погодиться битися з Камбососом”, – зазначив журналіст.

Коппінджер з посиланнями на свої джерела повідомив, що промоутерська компанія Top Rank обговорює реванш Ломаченка з Лопесом.

Система Orphus Поделиться на fb