Ви тут:
Суспільство Україна 

Лідер гурту “СКАЙ” потрапив до Книги рекордів України

Фронтмен гурту “СКАЙ” Олег Собчук став першим українським артистом, який проїхав найбільшу відстань зі Сходу на Захід на велосипеді за мінімальний час. Його рекорд занесли у категорію “Подорожі, вперше”.

Його подорож розпочиналась у східному селищі Мілове та завершилась у західному Чопі. Велотур тривав 19 днів у червні 2021 року, а його протяжність сягнула 2155 кілометра. Своєю подорожжю чоловік хотів популяризувати здоровий спосіб життя серед молоді та закликав відмовитись від шкідливих звичок, пише 24 канал.

“Спортивно-соціально-музичний #НЕзалежнийвелотур, що відбувся з 8 по 27 червня з метою популяризації здорового способу життя під час пандемії внесено до Книги Рекордів України. Це не було моєю ціллю, але це дуже приємно! Адже я не професійний спортсмен, я музикант. І я зробив це не сам.. Дякую усім велосипедистам, котрі тепло зустрічали, турбувались і проводжали далі! Дякую усім, хто має відношення до ремонту доріг! (приємно здивувало).. Усім нашим захисникам та відданим прихильникам! Також обласним та міським адміністраціям які підтримали та зрозуміли нашу ініціативу”, – подякував Олег Собчук на фейсбук-сторінці гурту “СКАЙ”.

Система Orphus Поделиться на fb