Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Ляшко допускає введення локдауну восени

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко допускає введення локдаун через COVID-19 восени.

Про це він повідомив в інтерв’ю РБК – Україна.

“Ми не виключаємо введення локдауну. Але сьогодні у нас є можливість зробити все і ми це робимо, щоби локдауну не було. І це не тільки дотримання протиепідемічних норм. Це і звернення до своїх старших родичів – батьків, дідусів, бабусь – щоби вони пішли і пріоритетно зробили щеплення проти коронавірусної хвороби. Якщо в нас люди, старші 60 років, будуть вакциновані хоча б на 80%, то потенційне зростання кількості випадків для нашої системи охорони здоров’я буде некритичним”, – сказав Віктор Ляшко.

За його словами, розглядаючи доцільність введення локдауну, ми насамперед говоримо про те, що ми хочемо захистити найбільш вразливі групи населення. Найбільш вразливі групи – це люди старшого і похилого віку, саме вони найчастіше інфікувалися і мали негативні наслідки для здоров’я. Серед цієї вікової групи була зареєстрована найбільша кількість летальних випадків.

“Якщо вони будуть провакциновані, тоді за зростання кількості нових випадків, ми будемо оцінювати дві складових: потенційний вплив на стан і життя людей, а також вплив на економіку. І якщо ми захистимо вакцинацією пріоритетні групи, то ми можемо більше дивитися в бік економіки, щоб вона працювала”, – зазначив Ляшко.

Система Orphus Поделиться на fb