Ви тут:

Купити якісні привабливі двері

Будівельний бум останнього десятиліття обумовив появу величезної кількості пропозицій готових міжкімнатних конструкцій. Сьогодні купити міжкімнатні двері Україна просто за умови звернення до каталогу перевіреного постачальника якісної продукції. Функціональні, естетично привабливі дизайнерські рішення, запропоновані на сайті vsedveri.ua відрізняються довговічною експлуатацією, широким діапазоном цінових пропозицій, палітрою фарб та оригінальними стильовими рішеннями.

Якість в пріоритеті

Консультація кваліфікованих працівників, допомога в підборі, рекомендації з установки, монтажу і демонтажу – тісна співпраця допомагає придбати найкращу продукцію, аби створити комфортну атмосферу в квартирах і будинках.

Які двері обрати? – питання актуальне і часто наболіле. Варто розібратися, в чому відмінність, на що впливає ціна.

Умовно міжкімнатні двері поділяють на 2 типи в залежності від матеріалу, яки використовується у виробництві:

  • каркасні двері – виготовляються з міцних, але не дорогих матеріалів: першосортні бруски сосни, рідше берези. Каркас дверей подорожче зібраний з брусів МДФ. Порожнеча заповнюються легким міцним матеріалом: пресований у вигляді сот-осередків щільний папір, рідше – екструдований пінополістирол, решітки з дерева або пластику, дошки сосни;
  • масивні двері – конструкції мають презентабельний зовнішній вигляд, екологічні, служать тривалий час, вписуються у приміщення різних стильових рішень.

Як обрати кращий варіант?

Серед численних пропозицій міжкімнатних дверей, представлених увазі покупців на vsedveri.ua, є можливість обрати ідеальний варіант з огляду на дизайн оселі. У виборі не останню роль відіграє колір виробу, фурнітура, декоративні вставки і елементи короба.

Масивні двері з огляду на широкий асортимент поділяються на наступні категорії:

  • з масиву деревини;
  • з покриттям ПВХ;
  • з клеєного масиву деревини;
  • ламіновані;
  • шпоновані.

Двері з масиву дерева мають ряд переваг: міцність, екологічність, тепло- та шумоізоляція, проте не люблять перепадів температури та надмірної вологості.

Пвх або пластикове покриття – це, по суті, плівка або панель, яка візуально нагадує дерево, виглядає естетично, служить довго.

Ламіновані двері вкриті багатошаровою плівкою, імітують будь-який матеріал, не бояться води, впливу сонячних променів.

Конструкції з екошпону представляють собою склеєні між собою деревні попередньо профарбовані волокна. Бюджетні двері, хоча і мають невисокі показники звукоізоляції, зате екологічні, не бояться сонячного світла і вологи.

Система Orphus Поделиться на fb