Ви тут:
Спорт Суспільство 

Крок у фінал: український плавець у Токіо встановив Олімпійський рекорд

Українські плавці Михайло Романчук та Сергій Фролов пройшли у фінал дистанції 800 метрів вільним стилем на Олімпійських Іграх у Токіо.

Як повідомляє Суспільне.спорт, Сергій Фролов та Михайло Романчук – найдосвідченіші українські плавці у складі олімпійської збірної на Іграх у Токіо. Фролов проводить третю Олімпіаду в кар’єрі, а Романчук – другу.

Нагород обидва плавці поки що не здобували. Однак перший крок до медалей зробили, пройшовши у фінал дистанції 800 метрів вільним стилем.
Формат змагань у плаванні у цій дисципліні передбачав п’ять кваліфікаційних запливів, у яких виступили 34 плавців. У фінал мали пройти вісім спортсменів, що показали найкращий час.

Романчук та Фролов мали виступити у четвертому запливі. Фролов – по другій доріжці, Романчук – по п’ятій.

Першу половину дистанції Романчук пройшов із результатом у топ-3, у той час, як Фролов – після старту піднявся з шостого на п’яте місце.
Проте на другому відрізку Романчук почав додавати та випереджати американця Роберта Фінке та німця Флоріана Вельброка, які випереджали його на перших 400 метрах.

У підсумку Романчук виграв свій кваліфікаційний заплив із часом 7:41.28 – це новий національний та олімпійський рекорд. Фролов показав четвертий результат і питання його виходу залежало від результатів п’ятого запливу.
Загалом Романчук показав найкращий результат у кваліфікаційних запливах. А Сергій Фролов потрапив до вісімки найкращих і також виступить у фіналі 800 метрів вільним стилем.

Система Orphus