Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчужани вшанували пам’ять народного мера Кременчука Олега Бабаєва

26 липня – трагічна дата в житті всієї кременчуцької громади. 7 років тому підступна куля вбивць забрала життя народного мера Кременчука Олега Бабаєва.

Як зазначається на сайті Кременчуцької міськради, біль від цієї втрати і дотепер не вщухає в серцях кременчужан, які назавжди запам’ятають Олега Бабаєва, як розумного керівника, талановитого господарника та людину з великим серцем, що дав новий поштовх розвитку Кременчука.

У переддень трагічної смерті Олега Бабаєва кременчужани пройшли ходою пам’яті вулицями міста, яке він дуже любив і прагнув спільно з громадою зробити кращим в Україні. Увечері, близько о 20:00 кременчуцька громада розпочала збиратися на вулиці Сумській – біля пам’ятної стели, встановленої на місці вбивства народного мера Кременчука. У цей день до підніжжя стели лягли оберемки живих квітів.

Учасники пам’ятного заходу пригадали біографію Олега Бабаєва, його справи, що завжди та у всьому мали безперечний успіх, бо робилися вони ним із любов’ю та турботою про кременчужан і Кременчук.

Перед зібранням виступила представник громадськості міста Алла Хом’як. Вона зачитала звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Генерального прокурора України Ірини Венедіктової щодо того, щоб вони тримали справу про підступне вбивство мера Кременчука Олега Бабаєва та судді Олександра Лободенка на особистому контролі, щоб винні у цих злочинах відповіли по закону та понесли справедливе покарання.

Хвилиною мовчання кременчужани вшанували пам’ять народного мера Олега Бабаєва. Живі квіти та лампадки вони поклали до підніжжя пам’ятної скульптури Олега Мейдановича.

Система Orphus