Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Кременчук отримав 19 млн грн державної субвенції на потреби медичної галузі

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради прийняли рішення «Про внесення змін до показників бюджету Кременчуцької міської територіальної громади у 2021 році». Відповідно до якого загальний обсяг доходів міського бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету збільшили на 19 млн 615 тис. 99 грн.

Про це повідомляється на сайті Кременчуцької міськради.

Міський голова Кремен6чука Віталій Малецький зазначив, що ці кошти Кременчук отримав завдяки сприянню народних депутатів України Юрія Шаповалова та Олексія Мовчана. Вони будуть спрямовані на підтримку галузі охорони здоров’я нашого міста та вирішення її нагальних потреб.

Ці кошти планують використати на придбання медичного обладнання для акушерської операційної комунального некомерційного медичного підприємства “Кременчуцький перинатальний центр ІІ рівня” ( 211 тис. 752 грн ), медичного обладнання для гінекологічної операційної цього лікувального закладу ( 1 млн грн), на капітальний ремонт відділення патології вагітності (3-й поверх) пологового будинку ( понад 8,4 млн гр), на капітальний ремонт пологового відділення 5 поверху акушерського корпусу ( більше 9 млн грн).

280 тис. грн будуть виділені на капітальний ремонт зовнішніх мереж теплопостачання та електропостачання відділення спеціалізованої травматології за адресою: вул. Павлова, 2.

642 тис. 574 грн спрямують на завершення реконструкції приміщення для створення кардіохірургічної служби комунального некомерційного медичного підприємства “Лікарня інтенсивного лікування “Кременчуцька” за адресою: вул. Павлова, 2 м.

фото ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb