Ви тут:
Спорт Суспільство 

Кобеляцькі футболістки здобули бронзу у Всеукраїнських змаганнях з футболу

З 5 по 10 липня у місті Скадовськ відбулися фінальні змагання Чемпіонату України «ГО ВФСТ «Колос» з футболу серед дівчат двох вікових категорій 2006 та 2008 років народження.

Як повідомили у Кобеляцькій громаді, до складу учасників змагань ввійшли дві команди дівчат Кобеляцької ДЮСШ.

У молодшій віковій категорії взяло участь сім команд, які грали за коловою системою. Команда «Лідер» (2006 р.н.) перші три гри поступилась своїм одноліткам з Львівської області команді «Буг-Сокаль» з рахунком 0:4, Вінницької області команді «Олімпік» з рахунком 0:1 та – «Жайвір» з Черкаської області.

Дві останні гри виграли з рахунком 2:1 у команди «Колос» Гребінківської територіальної громади та у команди «Вертикаль» Київської області з рахунком 3:0. За результатами ігор наші дівчата набрали 6 очок та посіли п’яте місце.

У старшій віковій категорії змагалось дев’ять команд, розділених на дві підгрупи. Наші дівчата у своїй групі здобули перемогу над такими командами: «Вікторія» (Черкаська область) з рахунком 3:0, «Самарчанка» (Дніпропетровська область) також з рахунком 3:0 та зіграли 1:1 з командою «Багіра» (Донецька область).

“Набравши сім очок, кобеляцькі футболістки посіли перше місце у своїй групі. Півфінальна зустріч для наших дівчат була найважчою. Вони поступились одноліткам з Вінницької області з рахунком 1:2. У грі за третє місце команда «Лідер» перемогла команду «Валькірії-Олімпік» з Харківської області з рахунком 1:0, і здобули бронзу змагань”, – йдеться у повідомленні.

Перше місце за вінницькими футболістками, які перемогли донецьких одноліток з рахунком 1:0.

Кращим гравцем змагань стала футболістка нашої команди «Лідер» Лейла Алієва. Тож вітаємо наших вихованців із здобуттям бронзових нагород у Всеукраїнських змаганнях.

Система Orphus Поделиться на fb