Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кіно під відкритим небом: пирятинцям показали фільм про Національний парк “Пирятинський”

Біля Пирятинського культурно-громадського центру відбувся показ кіно під відкритим небом. Демонстрували короткометражні фільми молодих режисерів освітнього проєкту “Лабораторія з кіновиробництва для молодих митців Indie Lab”.

Як повідомили у Пирятинській міськраді, один із фільмів – про Національний природний парк “Пирятинський”, який зняла Ліза Пирожкова. Авторка вийшла до глядачів на прямий зв’язок та розповіла про історію створення фільму.

“Виїхавши до дідуся й бабусі на період карантину, молода операторка активно намагалася зафіксувати нову реальність. Філософія дідуся на лоні природи, знайомство з науковцями НПП “Пирятинський” та таємниче життя тварин захопили її увагу. Години відзнятого матеріалу і велике бажання допомогти, перетворилися на ідею створення фільму “Ловушка””, – розповіли у міськраді.

Крім цього кіно, глядачі переглянули ще три стрічки: “У полі” (режисер Андрій Литвиненко), “Казка про переправу” (режисер Ірина Кипоренко) та “Це просто космос” (режисер Світлана Магда). Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини міської ради планує і надалі проводити фільмопокази під відкритим небом.

Фото: Пирятинська міськрада

 

Система Orphus Поделиться на fb