Спорт Суспільство ТОП-новина

Кінець неприємної традиції: Україна здобула третю медаль на Олімпіаді у Токіо

Вперше український прапороносець на відкритті олімпійських ігор здобув медаль, хоча до цього спортсмени, які несли державний прапор на відкритті ОІ, виступали на іграх невдало.

Як повідомляє НОК України, вдалим для українців став початок четвертого змагального дня Ігор ХХХІІ Олімпіади, що тривають в столиці Японії. Скарбничка нашої збірної поповнилася третьою олімпійською нагородою.

У стрілецькому центрі «Асака» Олена Костевич і Олег Омельчук здобули перемогу у бронзовому фіналі змагань змішаних команд зі стрільби з пневматичного пістолета (дистанція 10 м).

У напруженій боротьбі за третю сходинку олімпійського п’єдесталу наші спортсмени були влучніші за своїх суперників представників Сербії Зорани Аруновіч і Даміра Мікеца, поціливши 16 очок проти 12.

Відзначимо, вже 29 липня Олімпійська чемпіонка Афін-2004 змагатиметься за вихід до фіналу у стрільбі з малокаліберного пістолета з дистанції 25 метрів.