Ви тут:
Спорт Суспільство 

Харлан після програшу на Олімпіаді тимчасово завершить кар’єру

Олімпійська чемпіонка 2008 року візьме час на відпочинок.

Українська фехтувальниця стверджує, що її несподівана поразка в першій же сутичці на Олімпіаді в Токіо викликана психологічним тиском високих прогнозів і відсутністю змагальної практики.

Про це вона написала на своїй сторінці у соцмережі instagram.

“Чи розчарувала я саму себе? Так. Чи відчуваю я себе слабкою? Так. Чи винен у цьому хтось крім мене? Ні. Ми самі господарі своєї долі і життя. Сьогодні я не змогла впоратися саме з емоціями … Іноді емоції керують нами. Сьогодні так було і зі мною…
“Чи зможу я завоювати медаль?”, “А мені ж так вона ПОТРІБНА!” “Оля, ти повинна привезти ЗОЛОТУ медаль!”, “Оля, ти сама сильна і виграєш золото в Токіо”, – чула я і не один десяток разів. Раніше все пропускала повз вуха, зараз все по-іншому. Півтора року без змагальної практики – мабуть вплинули на мене.
Для того, щоб відчувати себе впевненою, мені потрібно вигравати, відчувати змагання, адреналін. Цього мені дуже сильно не вистачає. Те, що було сьогодні, важко назвати фехтуванням. Таке буває. Дуже шкода, що сьогодні саме цей день.
Зараз я дуже хочу відпочити … морально. Хочу пожити без шаблі. Хочу прокидатися і не думати скільки днів залишилося до Олімпіади. Втомилася…”? – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, лідер збірної України зазнала сенсаційної поразки на олімпійському турнірі, програвши представниці Китаю. Слід зазначити, що цьогоріч українка програла вже другий поєдинок.

Система Orphus