Ви тут:
Суспільство Україна 

Греція залишається помічницею України в її європейських прагненнях, – Нікос Дендіас

Про це заявив міністр закордонних справ Грецької Республіки Нікос Дендіас на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Міжнародна політика».

«Я хотів би вас привітати з нагоди 30-ї річниці незалежності України. Це також важливий рік і для нашої країни. Ми святкуємо 200 років від початку нашої війни за незалежність Греції. Важливо сказати, що наша грецька революція почалася в Україні. Одеса стала містом, де в 1814 році було засновано товариство греків-вигнанців з єдиною метою створення незалежної грецької держави. Саме тому Одеса і загалом Україна близькі Греції. Це одна з багатьох причин для того, щоб Греція залишалася помічницею України в європейських прагненнях. Ми віримо, що ваше місце біля нас – в Європейському Союзі. В цьому контексті Україна є пріоритетним партнером для Європейського Союзу», – сказав Нікос Дендіас.

Він також розповів про важливість реформ для України.

«Впродовж останніх років за підтримки Європейського Союзу Україна вжила дуже важливих заходів в реалізації складних, але важливих реформ. Успіх реформ – це запорука кращого майбутнього для України. Ці реформи мають бути стрімкими, спиратися на наші спільні євроатлантичні засади та цінності. Ми пишаємося тим, що Угода про асоціацію України з ЄС та Угода про вільну торгівлю були підписані під час грецького головування в Раді ЄС. І реалізація цих Угод буде сприяти процвітанню України та українців», – додав Нікос Дендіас.

Система Orphus Поделиться на fb